SEPHORA

Hodnoty a filozofie značky jsou shrnuty pod pojmem Sephora DNA, genetickým kódem, který vyjadřuje původ a charakter značky. Sephora DNA ukazuje odlišnost od konkurence, definuje strategii aktivit značky a zajišťuje celosvětovou konzistentnost značky. Pracuje vždy v souladu s kódy značky, symbolizovanými černobílými pruhy, plamínkem a dotekem červené barvy.

Sephora DNA je charakterizována čtyřmi hlavními hodnotami:

· Výjimečná nabídka pro krásu Sephora nabízí svým zákazníkům nejširší portfolio produktů na světě, ať už se jedná o značky selektivní, exkluzivní, nebo o privátní značku Made in Sephora. Stále přichází na trh s novými trendovými značkami a produkty ve snaze potěšit a ohromit své zákazníky.

· Svoboda experimentovat Sephora je místem, kde může každý zákazník svobodně testovat, zkoušet a experimentovat, a to kdykoli, kdekoli a jakýmkoli způsobem. · Místo pro zábavné objevování Zákazníci objevují v parfumeriích i na sociálních sítích Sephora vše o kráse a trendech zábavnou formou. Sephora je místem, kde si zákazníci užívají získávání vědomostí i zkušeností ze světa krásy a rádi se vracejí.

· Posouvání hranic Sephora je obdivována pro svého moderního ducha, smělost a neohroženost. Boří zavedená pravidla, posouvá hranice ve vnímání krásy a dává prostor individualitě. Již zakladatel společnosti Dominique Mandonnaud provedl výrazné změny v oblasti krásy zavedením Sephora konceptu: luxus a svoboda zákazníka poznávat a vybírat si napříč všemi značkami.

Stáhnout článekWebová stránka