Deloitte - Superbrands 2015

Jako první si ocenění Superbrands 2015 převzali zástupci společnosti Deloitte - gratulujeme!

Na snímku zleva Roman Sovják, ředitel programu Czech Superbrands, Josef Kotrba, Office Managing Partner Deloitte, Martin Tesař, Partner (Audit) Deloitte.

Více..


Gratulujeme výhercům soutěže HRAJTE O CENY SUPERBRANDS

Součástí naší mediální kampaňe v létě byla i soutěž připomínající dětství pomocí hry PEXESO. Ještě jednou gratulujeme našim výhercům, kteří obdrželi výhru v podobě balíčku obsahující rozlišné produkty a předměty oceněných značek Superbrands 2014, jehož loga v rámci souteže výherci nejrychleji  spárovali. Jednou z nich se stala Ivana Procházková.

Více..


Některé nejsilnější značky České republiky v roce 2014

Celosvětový program nezávislého hodnocení značek vyhlásil ty nejlepší značky na slavnostním Tribute Eventu. Právo používat pečeť kvality Superbrands získalo celkem 35 značek. Cena Superbrands Award, která v daném regionu oceňuje značky na základě preferencezákazníků a názoru odborné poroty, je pro firmu důkazem pozitivní zpětné vazby a silného povědomí o její značce. Poprvé v současném roce byly vyhlášeny zvlášť ceny Business Superbrands pro značky v B2B segmentu, a jako každý rok i ceny Consumer Superbrands pro značky v segmentu zákazníků. „Rozdělení na business a consumer segment reflektuje velký zájem českých firem o toto prestižní ocenění, které pro své výrobky chtějí získat,“ říká Roman Sovják, ředitel programu Superbrands pro Českou republiku. „Značky o sebe umí pečovat, a jejich manažeři se už naučili, že vnímaná kvalita je základ dobré pověsti – která je marketingovým nástrojem k nezaplacení.“Oceněné značky prošly náročným třífázovým výběrovým procesem, na jehož počátku bylo více než milion značek. „Tento projekt nemá svým rozsahem v České republice obdoby,“ říká Andras Wiszkidenszky, regionální ředitel Superbrands pro Střední a Východní Evropu.
 

Slavnostního vyhlášení v rámci Tribute Eventu se zúčastnili kromě oceněných firem také zástupci partnerů, mezi kterými byli například z médií Marketing & Media, Ekonom, Lidové noviny, Hospodářské noviny, MF Dnes, Brands & Stories, dále Rail Reklam, Bisonde, GfK, Úřad průmyslového vlastnictví nebo AČRA MK. Poděkování patří nejen jim, ale také zástupcům značek, odborným novinářům a členům poroty.

V průběhu večera se křtila také ročenka Superbrands 2014, ke které napsal předmluvu ministr financí Andrej Babiš: „Co se týče českých firema českých značek, nemáme se za co stydět. Soutěži Superbrands každopádně přeji vše nejlepší i do dalšího ročníku. Jsem přesvědčen, že se nacházíme v době zlomu, kdy český stát začne opravdu přát těm firmám a lidem, kteří vytvářejí konkrétní hodnoty, vyrábějí české výrobky z českých produktů a zaměstnávají české lidi. Musím zaklepat, ale vyhlídky, co se týče ekonomiky a hospodářství, vypadají zatím pozitivně.“ Jako keynote speaker vystoupil v programu komunikační a reklamní odborník  Petr Václavek s přednáškou na téma „Značka jako živý organismus“.

 

Více..


Czech Superbrands 2015

Právo elitního klubu značek nosit zlatou plaketu Superbrands získalo loni 35 členů. Pro letošní rok očekáváme, že jejich počet dále poroste. Oceněné značky prošly náročným čtyřfázovým výběrovým procesem, na jehož počátku bylo více než milion značek. „Tento projekt nemá svým rozsahem v České republice obdoby,“ říká Andras Wiszkidenszky, regionální ředitel Superbrands pro Střední a Východní Evropu.

Během loňského ročníku proběhla rozsáhlá kampaň v odborných i populárních médiích, včetně reklamních spotů a rozhovorů na významných rádiových stanicích, značky byly viditelné v rámci outdoorové kampaně. Některé z nejúspěšnějších značek ČR byli uvedeni v exkluzívní ročence Superbrands, předávané zástupci společnosti na slavnostním Tribute Eventu. „Značky se také učí s oceněním Superbrands pracovat jako s marketingovým nástrojem,“ říká Roman Sovják, ředitel programu Superbrands pro Českou republiku. A opravdu – v obchodech i ve firemní komunikaci lze zářivě žluté logo Superbrands vídat stále častěji. V záplavě značek totiž dnes spotřebitelé často vyhledávají něco, čím se ti nejlepší na první pohled od nepřeberného množství konkurence odlišují. A právě značka Superbrands je jedním z nástrojů. Její nositelé navíc dávají najevo, že jim na vlastní značce opravdu záleží a že se o ni starají s náležitou péčí.

Již v závěru roku členové odborných porot rozhodli o tom, kdo se bude moct logem Superbrands či Business Superbrands pyšnit v roce 2015 a během ledna se již první značky dozvěděly o svém úspěchu. Pokud jste věnovali své značce dostatečnou pozornost, možná to budete i vy. A stejně jako ostatní si budete moct vychutnat zaslouženou přízeň zákazníků i pozornost médií.

Více..

Hlavní partneři / Mediální partneři

Copyright © 2024 Superbrands CZ